DARČEKOVÉ POUKAZY

DARUJTE S POUKÁŽKOU AJ ZNOVUOBJAVENÚ KRÁSU, SILNÉ SEBAVEDOMIE A ŠARM

Skoncujte s nepotrebnými darčekmi. Naše poukážky na skrášlenie potešia každú ženu aj muža. Už viac nepocítite sklamanie z nevhodného daru. Poukážky v rôznej cenovej hladine si každý uplatní podľa vlastného uváženia. Prinášame niekoľko tipov, ako ich čo najlepšie využiť. Nezabudnite o tom povedať vašim blízkym.

Najobľúbenejšie skrášľujúce procedúry:

  • omladenie pleti
  • boj proti vráskam
  • laserová epilácia
  • výplňové ošetrenia v oblasti líc, pier a hlbokých vrások

Objednajte si darčekovú poukážku teraz. Kliknite na voucher

Čo všetko môžete vďaka darčekovej poukážke absolvovať?

Estetická medicína prináša procedúry, pri ktorých robíme ošetrenie tváre alebo tiež celého tela. Dnes tieto zákroky obľubujú nielen ženy, ale aj muži. Hoci, veľa z nich sa ešte bráni skrášľovaniu. Ale máme už prvých odvážlivcov, ktorí vyzerajú po procedúrach perfektne. Preto darčekový poukaz bez starostí o ich osud darujte aj každému skvelému chlapovi.

Kto u nás robí procedúry?

Máme tím špecialistov – lekárok, ktoré sa v odbore estetickej medicíny pohybujú mnoho rokov. Vďaka ich skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu ponúkame rozsiahle množstvo služieb.

Ako získate darčekovú poukážku?

Vyberte si darčekovú poukážku v ponúkanej hodnote. Napíšte nám email – poprosíme vás o zadanie sumy a procedúry, ktorú chcete venovať. Ak ste sa rozhodli výber ponechať na obdarovaného, stačí uviesť – bez výberu procedúry.

Odošlite nám mail a my vám čo najskôr pošleme ďalšie inštrukcie k darčekovej poukážke. Poukážku posielame hneď po uhradení zvolenej sumy.

Objednajte si darčekovú poukážku teraz. Kliknite na voucher

Potešte tých, ktorých máte radi. Manželku, mamu, tetu, kamarátku, kolegyňu alebo priateľa či manžela. Možno už oni sami rozmýšľali nad estetickými procedúrami, no chýbala odvaha. Teraz záleží už len na vás, či ich váhanie zmeníte na činy. Venujte im darčekovú poukážku a radujte sa. Zmiznú vrásky, nepekné jazvy, nevýrazné pery, ochabnutá a mdlá pokožka, či znamienka a pigmentácie. Možno to budete vy, kto im pomôže vyriešiť dlhoročné estetické problémy.

Akú dlhú má platnosť poukážka?

Poukážka má platnosť 3 mesiace od dátumu zakúpenia
– prípadne po dohode vieme dohodnúť predĺženie platnosti, ak klient nemôže v danom období poukážku využiť.