ESTHEMAX CHITOSSIL

ESTHEMAX CHITOSSIL

Biologicky vstrebateľné nite – Liftingové, spevnenie a tvarovanie

Ide o inovatívnu technológiu, ktorá omladzuje a obnovuje mladistvé kontúry pokožky, poskytuje vynikajúci účinok na vypnutie, vyhladzovanie a tonizovanie pleti, čím sa výrazne zníži výskyt vrások a ochabnutia v oblastiach tváre. Chitossil účinne spevňuje všetky časti pokožky, ktoré sú náchylné na poklesy a stratu objemu elasticity v dôsledku starnutia alebo slabého svalového tonusu.
Chitossil sa aplikuje spolu s aktivátorom, ktorý pokožka absorbuje a tým vytvára hustú sieť chitosanových vlákien, ktoré priľnú k pleti, tá sa vypne a vyhladí. Takmer okamžite poskytne mladistvý vzhľad. Chitossil tiež preniká do podkožných vrstiev kože, aby tonizoval podkožné svaly a tým sa dosiahol lepší liftingový účinok.
Výsledkom je prirodzene obnovená pokožka, so zlepšenou rovnováhou vlhkosti, pleť zostáva dlhodobo hladká, pevná a omladená.
Doporučuje sa aplikovať 1 ošetrenie 1X týždenne počas 5tich týždňov, prípadne ako rýchly lifting pred výnimočnou udalosťou (ples, svadba a pod.) Je vhodné ošetrenie kombinovať s exfoliačným ošetrením na začiatku a ukončiť pomocou ultrazvukového prístroja.