HYDRAFACIAL

NEJDE LEN O ČISTENIE PLETI…

HYDRAFACIAL
NEJDE LEN O ČISTENIE PLETI

Celkové komplexné ozdravenie a omladenie pokožky.

Čo je Hydrafacial.

Ide o originálny prístroj, ktorým dosiahnete nový životný štýl označovaný vo svete ako „SKIN HEALTH“ teda Zdravá Pleť. Je určený na efektívnu hydratáciu pleti a predstavuje novú generáciu exfoliácie (odstraňovanie odumretých buniek pokožky) a bunkovej obnovy, a revolučnú technológiu v estetickom priemysle pre každý typ pleti. Neinvazívnym spôsobom dokáže preliečiť aknóznu pleť, hydratovať a rozžiariť suchú pokožku, zbaviť hyperpigmentácií, jemných vrások a celkovo omladiť zrelú pleť.

Na báze patentovanej pokrokovej tzv. Votrex-Fusion technológie sa vytvára vír, ktorý zapracováva účinné látky hlboko do pokožky.

Procedúra HydraFacial sa stará o pleť od základu a ukrýva v sebe komplex 3 až 6 omladzujúcich metód v jednom balíku, pričom kombinuje viacero postupov – detoxikáciu, exfoliáciu, regeneráciu a hydratáciu. Je to najnovšia metóda neinvazívnej obnovy vrchnej vrstvy pleti. Infúzia antioxidantov, peptidov a kyseliny hylaurónovej urobí pocit dokonalej pleti.

Pre koho je ošetrenie vhodné.

 • pre všetky typy pleti, vrátene citlivej, mastnej, suchej, starnúcej
 • pred akýmkoľvek ďalším estetickým zákrokom u žien i mužov už od veku 20 rokov
 • pri problematickej aknóznej pokožke
 • aj pre „ teenagerov“
 • na tvár, krk, dekolt, chrbty rúk

Skvelé ohlasy na toto ošetrenie neutíchajú. Pracujú s ním renomovaní plastickí chirurgovia a dermatológovia po celom svete.

Typy ošetrení

Hydrafacial Akné „teenage“ – vhodné ošetrenie už aj pre mladých dospievajúcich tínedžerov, pre problematickú pleť, ktorá sa detoxikuje, vyčistia sa zanesené póry, hydropílingom sa jemne dočistí a vyhladí, zmierni sa zápal, a zmesou antioxydantov s kyselinou hyalurónovou sa v konečnej fáze ukľudní a zhydratuje

Hydrafacial Základ – vhodné ošetrenie pre všetky typy pleti, spojené s počiatočnou lymfodrenážnou masážou, detoxikáciou a vyčistením pleti, vyhladením, regeneráciou a spevnením, a záverečnou hydratáciou a rozjasnením

Hydrafacial Luxury – nadstavbové ošetrenie k Hydrafacial základu, v kombinácii s relaxačno-liftingovou masážou a s použím špeciálnych sér podľa potreby pokožky – na reguláciu pigmentácií, pre citlivú pleť, ošetrenie s peptidmi atď. Manuálna masáž uvoľní tvárové svaly a rozhýbe lymfatický aj cievny systém ošetrovaných partií, čo vedie okamžite k uvoľneniu čŕt na tvári, odbúraniu únavy a stresu, spevneniu pokožky a rozjasneniu pleti

Hydrafacial Platinum – nadstavbové ošetrenie k Hydrafacial základu vhodné pre mdlú, unavenú pleť, s opuchmi a pribúdajúcimi vráskami. Kombinácia s lymfodrenážnou masážou vedie k aktivácii odtoku lymfy a očistenia stagnujúcich toxínov v tkanivách s pridaním špecifických inovatívnych „boostrov“ vpravených do pokožky.

Princíp ošetrenia

Ošetrenie sa vykonáva pomocou špeciálnych nadstavcov v nasledujúcich krokoch, v závislosti od vyhodnotenia pokožky odborným personálom a potrieb pleti:

 • VORTEX Exfoliácia – odstránenie odumretých buniek s odhalením zdravej pokožky
 • VORTEX Peel – chemický píling s hĺbkovým čistením, zmesou kyseliny glykolovej a salicylovej, ktoré pleť zároveň zmäkčia a prinášajú účinky pílingu bez nežiadúcich účinkov
 • VORTEX Extrakcia – s patentovaným automatickým bezbolestným odsávaním – vytiahnutím mazových zátok z pórov s exkluzívnym Beta-HD sérom
 • VORTEX Boost – „dermabuilder“ vpravenie omladzujúcich látok, ktoré ozdravujú pleť
 • VORTEX Fusion – aplikácia peptidov, kyseliny hyalurónovej a špeciálneho roztoku, ktorý významne hydratuje pokožku
 • LED terapia – svetelnou terapiou sa aktivuje regeneračný proces buniek, môže sa aplikovať alginátová maska podľa typu pokožky a riešenia problému, nakoniec krém s UV filtrom ako ochrana pokožky pred voĺnými radikálmi.

Ošetrenie sa vykonáva celoročne (v letných mesiacoch a pri opálenej koži sa vynechá procedúra chemického peelingu), a je výbornou nadstavbou k ďalším zákrokom estetickej medicíny – výplne, botulotoxín, laser….. Základ ošetrení Hydrafacial je vždy rovnaký. Pri rozšírených verziách ošetrení sú zahrnuté doplnkové kroky a aktívne séra vybrané podľa individuálnych potrieb každého klienta. Po ošetrení je ihneď viditeľný liečebný ( akné, zápaly,…) , revitalizačný a omladzujúci efekt.

Ošetrenie trvá od 30 do 60 minút. Už po prvom ošetrení sa pleť napne, vzpruží a výrazne sa eliminujú jemné vrásky, pokožka bude žiariť vitalitou.

Na intenzívne omladenie pleti, prípadne preliečenie akné a zápalov sú na začiatok ideálne min. 4 ošetrenia v týždňových odstupoch. Na udržanie dosiahnutého výsledku každé ďalšie ošetrenie 1x mesačne, prípadne podľa potrieb a možností klientov.

Tak zatvorte oči a príďte sa nechať rozmaznávať inovatívnym a účinným ošetrením HYDRAFACIAL u nás v BELLESA.