Kryoterapia

Princíp ošetrenia S vekom prirodzene klesá tvorba kolagénu a zhoršuje sa elasticita pokožky a chlad je to pravé „mrazivé“ čo vie prinavrátiť šťavnatosť do našej tváre.…

Dozvedieť sa viac

Kryoterapia

CryoFace

Princíp ošetrenia

S vekom prirodzene klesá tvorba kolagénu a zhoršuje sa elasticita pokožky a chlad je to pravé „mrazivé“ čo vie prinavrátiť šťavnatosť do našej tváre. Ošetrenie chladom patrí dnes medzi najväčšie hity vo svete krásy a jeho čaru (okrem iných metód😊) podľahli i slávne a krásne ženy ako Rita Ora, Kim Kardashian či Jennifer Aniston. Cieľom ošetrenia je vyvolať fyziologickú adaptačnú reakciu pokožky na extrémne chladný až mrazivý prúd vzduchu, aplikovaný v krátkom čase. Mrazivý chlad vyburcuje pokožku k lepšiemu spracovaniu výživných látok či tvorbe kolagénu, chlad pokožku prekysličí a celkovo podporí regeneračné procesy. Pleť sa akoby zobudí čoho výsledkom je naštartovanie metabolizmu a regeneračných procesov, akýsi „biologický reštart“.

Pre koho je ošetrenie vhodné

  • regenerácia všetkých typov pleti a ako súčasť komplexného anti-aging programu
  • podpora kolagenézy (tvorba nového kolagénu)
  • aknózna a citlivá pleť
  • po plastických zákrokoch, minimalizácia jaziev, urýchlenie hojenia
  • na podporu rastu vlasov
  • celulitída, opuchy

Pre koho ošetrenie nie je vhodné

  • akútne poranená koža a aktívny herpes
  • akútna bakteriálna a vírusová infekcia
  • dermatózy v oblasti aplikácie

Ako ošetrenie prebieha

Po očistení / odlíčení pokožky sa vklepká krém alebo sérum podľa potreby a typu pokožky, následne sa aplikuje extrémny chlad špecificky prispôsobeným aplikátorom lokálne priamo na tvár, krk, dekolt či na vlasovú pokožku hlavy po dobu 8-10 minút. Hlavica sa pokožky priamo nedotýka, oči nie je potrebné prekrývať.
Ošetrenie je bezbolestné a často pre klientky i pocitovo príjemné. Ak však máte z chladu nepríjemný pocit, prípadne príliš citlivú pleť, môže byť teplota zmiernená. Súčasťou ošetrenia môže byť ukončujúca relaxačná masáž tváre (i šije či vlasatej časti hlavy).                                                              Následne po procedúre sa dostaví pocit sviežosti a oživenia, ktorý postupne pri kompletnej kúre 5-7 ošetrení je doplnený zjednotením a spevnením pokožky. Jemné vrásky sa zredukujú a pleť pôsobí mladistvo. Ošetrenie je možné individuálne po konzultácii aplikovať i v hustejších intervaloch v závislosti od riešeného problému (napr. denne pri úpornom akné s tzv. pustulami – pľuzgieriky vyplnené vodou alebo hnisom)

Kryoterapia poskytuje istý druh „otužovania“ alebo „tréningu“, a to najmä pre citlivú pleť, ktorá po opakovaných procedúrach zosilnie, výrazne sa zvýši jej odolnosť a mizne začervenanie.

Odber noviniek

Žiadny spam. Len najnovšie publikácie a tipy, zaujímavé články a exkluzívy obsah vo vašej schránke.

Vaše údaje sú v bezpečí.. Prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov

Sledujte nás

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a napíšte nám

Follow me on FacebookFollow me on LinkedIn

Napíšte nám na akú procedúru, alebo za akú cenu si želáte darčekový poukaz.
My Vás budeme obratom kontaktovať.