O NÁS

Čo sa skrýva za názvom Bellesa?

Bellesa vznikla s cieľom poskytnúť čo najširšej klientele prístup k najinovatívnejším a najmodernejším globálnym technológiám a trendom v oblasti estetickej medicíny.
Ponúkame široké spektrum zákrokov v oblasti korektívnej a laserovej medicíny. Našim cieľom je zachovanie prirodzenej krásy a sviežeho vzhľadu.
Okrem jednorázových zákrokov sme pripravení starať sa o mladistvý vzhľad našich klientov po celý rok prostredníctvom individuálnych Anti – Aging programov.

Prečo Bellesa?

  • Individuálny prístup – budeme k vám pristupovať osobne a zákroky prispôsobíme vašim potrebám
  • Moderné metódy a prístroje – používame najnovšie lekárske prístroje a najmodernejšie prístupy pri ošetreniach
  • Snažíme sa o čo najprirodzenejší vzhľad našich klientov používaním najkvalitnejších materiálov v ich primeranom množstve (čiže bez prekorigovania)
  • Postaráme sa o vás v príjemnovom, novom a modernom prostredím, s domáckou atmosférou

Kto sa skrýva za názvom Bellesa?

MUDr. Svetlana Šefčiková

Absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Vykonáva odborné zákroky ako sú odstraňovanie vrások, aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, mezoterapia, pílingy a zákroky laserom.
Odborná prax – Dermatologické oddelenie FN Trnava a NsP Piešťany, certifikované odborné školenia v technikách injektovania výplňových materiálov, mezoterapie, aplikácie botulotoxínu a laserových metód a zákrokov.

MUDr. Petra Straková

Je absolventkou Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Martine.
Po skončení štúdia pracovala na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v NAW Piešťany. V roku 2014 atestovala v danom odbore. Od roku 2020 pracuje ako lekár – gynekológ v GYNEGOLOGY s.r.o. v Bratislave.
Je držiteľkou certifikátov v oblasti laserových zákrokov intímnych partií tela – IntimaLase® , RenovaLase® a IncontiLase®.

Marcela Kovačičová – “Vaše obočie je moja vášeň”

Absolvovala v najprestížnejšej akadémii Phibrows Academy vo Viedni u školiteľa a  zakladateľa akadémie Branko Babica. Je nositeľkou ocenenia Royal artist-kráľovský umelec. Ponúka techniku microblading ,čo je najprirodzenejšia technika tetovania obočia, techniku shading a techniku Breezy brows. Pracuje výhradne s produktami akadémie a jej cieľom je robiť ženy krásne a obočím podčiarknuť ich jemnosť a ženskosť.