Odstránenie cievnych lézií

Odstránenie cievnych lézií a rozšírených žiliek

Bezpečne a pohodlne s vynikajúcimi výsledkami.

Rosacea a iné cievne lézie, ako sú hemangiómy alebo “jahodové škvrny” a neavus flammeus (ľudovo zvaný oheň) sú spôsobené malformovanými kapilárami – deformovanými malými krvnými cievami. Ide o nezhubné útvary.
Lasery dokážu efektívne a pohodlne zaobchádzať s prejavmi aké sú pri rosacei, pretože laserová energia je zameraná len na to, aby bola absorbovaná krvou v plytkých vrstvách kože. Keď sa energia absorbuje, rozkladá steny žily a ponecháva iba zdravé žily, ktoré zabezpečujú normálnu funkciu krvného toku do oblasti.
Imunitný systém tela rozpozná rozbité žily, podobne ako modriny a rýchlo odstráni tkanivo, takže pokožka vyzerá jasne a rovnomernejšie. Povrchová vrstva kože je laserovou energiou nepoškodená, takže liečba je bezbolestná.

Ošetrenie

Laserová liečba sa stala novým štandardom pre odstránenie mnohých bežných typov cievnych lézií, ako sú hemangiómy, cievne malformácie (tzv. oheň, teleangiektázie – pavúčikovité žilky/metličky, angiómy – malé nezhubné červené znamienka pozostávajúce z lymfatických alebo krvných ciev).
S modernou laserovou technológiou je táto liečba komfortná a bezpečná – je schopná zacieliť na správne tkanivá so špecifickými laserovými vlnovými dĺžkami, čo zaručuje, že povrchová vrstva kože nie je poškodená. Po ošetrení laserom môže byť koža mierne červená 1-2 dni, kým dosiahne mladistvejší,žiarivejší a rovnomernejšie tonizovaný vzhľad.