SmoothEye - SmoothLips

Omladenie a vypnutie pokožky

okolia očí a viečok

Ako súčasť 4D ošetrenia tváre alebo aj samostatné ošetrenie

Nová procedúra, ktorá redukuje výskyt vrások a spevňuje pokožku v okolí očí a v okolí úst. Táto metóda dokáže vypnúť povädnutú a starnúcu pokožku viečok, okolia očí či úst bez potreby dlhodobého zotavovania, preto sa stáva stále viac žiadanejším estetickým zákrokom.

Princíp ošetrenia

Fotona Smooth technika využíva presne regulované rozloženie laserových energií na jemné a šetrné vyhladenie a vytiahnutie pokožky. Intenzívnym a regulovaným prehrievaním cielených vrstiev tkaniva sa stimuluje remodelácia a novotvorba kolagénu. Výsledkom je zlepšenie štruktúry a elasticity kože s viditeľným vyhladením vrások a omladenie citlivých partií očného okolia a okolia úst bez bolesti a nepohodlia. Niektoré klientky môžu mať pocit mierneho opuchu či začervenania počas 1 až 2 dní a ošupovania ošetrovanej povrchovej pokožky počas 4 až 6 dní.

Pre koho ošetrenie nie je vhodné.

Kontraindikáciou ošetrenia sú nasledujúce diagnózy:

  • aktívny herpes
  • tehotenstvo
  • antikoagulačná liečba
  • liečba retinoidmi (Roaccutanom)
  • podozrenie na malígny nádor kože
  • patologické hojenie

 

Aký je výsledok tejto metódy?

Procedúra trvá zvyčajne 20 minút. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sú doporučené 3 ošetrenia v intervale 4 až 6 týždňov. Viditeľné výsledky sa dosiahnu už po jednom zákroku, ale rovnako ako u iných zákrokov platí aj tu, že s opakovaním ošetrení sa účinky znásobujú. Vďaka naštartovaniu novotvorby kolagénu je výsledný efekt dlhodobý.

Klinickým skúšaním sa preukázala vysoká účinnosť SmoothEye ošetrenia, pričom 83% účastníčok hlásilo excelentné zlepšenie, 13% stredne dobré zlepšenie a len 3% hlásili žiadne zlepšenie.