Už opäť je ten správny čas riešiť nechcený chĺpok-vlas. Nakoľko Bellesa Piešťany zaostať za vedou nechcela, prináša pre vás špičkový prístroj Candela.

Laserová epilácia Candela GentleLase Pro rieši účinne estetické a obťažujúce (často i zdravotné) ťažkosti s ochlpením. Laserová epilácia je efektívnejšia a časovo prijateľnejšia versus iné podobné metódy (foto epilácia, chemická alebo elektro epilácia). V našej dermato-estetickej ambulancii vám ponúkame zákroky, ktoré vykonáva odborne školený a skúsený personál.

Gentle Pro laserová epilácia – rýchla a vedecky overená trvalá epilácia

Dôvera k trvalej epilácii s laserom Gentle Pro – jedným z najefektívnejších depilačných laserov na svete – 80%ná redukcia ochlpenia už po 3 zákrokoch 

Vedeli ste, že ženy si oholia nohy 11 500 krát za život? Na holiace potreby minú pritom približne 10 000 Eur ( to sa môže líšiť v závislosti od použitých prostriedkov). Muži a epliácia – v jednej nedávnej štúdii sa odhaduje, že muži postupujú epiláciu tela takmer tak často ako ženy. (Boroughs, MS. “Body Depilation among Women and Men: The Association of Body Hair Reduction or Removal with Body Satisfaction, Appearance Comparison, Body Image Disturbance, and Body Dysmorphic Disorder Symptomatology” (2012). http://scholarcommons.usf.edu/etd/3985 )

Osloboďte sa od neustáleho holenia nežiadúceho ochlpenia, aby ste sa cítili a vyzerali čo najlepšie. Epiláca laserom Gentle Pro ponúka bezpečné a efektívne odstránenie nežiadúceho ochlpenia, v najširšom spektre pokožky a typov ochlpenia. Len niekoľko ošetrení je všetko, čo potrebujete, na dosiahnutie hodvábne hladkej pokožky. Tajomstvo spočíva v laserovej technológii, ktorá sa zameriava na zničenie  buniek chĺpkov, zodpovedných za ich rast,  bez poškodenia okolitej pokožky. Získajte jednoduchý prístup k trvalej epilácii, ktorá je rýchla, jednoduchá a pohodlná.

Ako funguje laser Gentle Pro?

Laserová energia je dodávaná cez rúčku prístroja, ktorú ovláda obsluha lasera. Laser dodáva intenzívny laserový lúč, ktorý je absorbovaný vlasovým folikulom (váčkom), v ktorom sa premení na teplo. Teplo poškodzuje vlasový folikul, zatiaľ čo okolité tkanivo zostáva nedotknuté. Bolestivosť a tepelné poškodenie pokožky pri ošetrení laserom Gentle Pro je minimalizovaná použitím chladenia pred/počas/po procedúre prístrojom generujúcim studený vzduch na vrchnú vrstvu pokožky. Chladenie pomáha zaistiť, že ošetrenie laserom Gentle Pro je nielen účinné, ale aj takmer bezbolestné.

Ako dlho trvá ošetrenie a koľko opakovaní budem potrebovať?                                                                  Doba ošetrenia sa môže líšiť v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy. Rast ochlpenia sa zníži po každom opakovaní a počet potrebných opakovaní závisí na farbe ochlpenia, ošetrovanej oblasti tela, type a fototype pokožky.

Čo je potrebné dodržiavať pred ošetrením?

Vyhnite sa slnečnému žiareniu najmenej dva týždne pred ošetrením

Nezosvetľujte a nevytrhávajte chĺpky a ani nepodstupujte epiláciu voskom 4 až 6 týždňov pred a po zákroku

Pred zákrokom nechajte opálenú pokožku vyblednúť